הלוואות למורים

מקצוע ההוראה הוא אחד המקצועות החשובים ביותר, ועם זאת, המשכורות בקרב עובדי הוראה בישראל הן מהנמוכות בעולם. גם אם לא בהעלאת משכורות, המדינה משתדלת לסייע באמצעות סבסוד הלוואות למורים. הלוואות הן אופציה שיכולה בהחלט לסייע לכם, המורים, עבור מטרות שונות, אומנם חשוב קודם כל להכיר את השוק ולדעת למה אתם זכאים, כיצד תוכלו לממש את זכאותכם ומה חשוב לבדוק טרם לקיחת הלוואה.

איפה ניתן לקבל הלוואות מסובסדות למורים?

אחת למספר שנים יוצא מכרז למתן הלוואות למורים ועובדי הוראה בסבסוד, מטעם משרד האוצר והחשב הכללי. בשנת 2007 בנק דיסקונט זכה במכרז לתקופה של כ – 5 שנים, שנגמרה בסוף השנה שעברה (2012). גם אם יפסיד בנק דיסקונט במכרז השנה (2013), הוא התחייב כי יאריך עד 2017 את תנאי ההלוואות לעובדי ההוראה והמורים.

איך לבחור את ההלוואה המתאימה לכם?

יש סוגים שונים של הלוואות למורים והתנאים יכולים להיות מהותיים בין הבנקים ואף בין סניפיהם. בכדי לבחור נכון עליכם להתחיל באמידת מצבכם הנוכחי: גובה ההוצאות החודשיות, גובה החזר ההלוואות הקיימות וכדו'.

לאחר מכן, בדקו היטב וחשבו מהו גובה ההחזר בו תוכלו לעמוד, ומהו גובה ההלוואה הדרוש לכם.

רק לאחר שבדקתם פרטים חשובים ומהותיים אלו היטב, צאו ל"שופינג" בין הבנקים לקבלת 3 – 4 הצעות להשוואה.
חשוב לזכור 

חשוב לזכור

כי הבנקים הם נותניי השירותים וכי בכל תנאי עסקה יש מקום למשא ומתן. על כן, חשוב להגיע עם ידע רב ככל האפשר ולבצע מחקר מקדים.
תנו לנו לעשות זאת עבורכם, לנו ישש את הידע, הניסיון והיכולת לעשות עבורכם את העבודה ולהקל עליכם את התהליך מבלי שתטרחו לבזבז מזמנכם היקר, רק בעזרת גורם מקצועי כמו המומחים של "הראל פתרונות אשראי" תוכלו לנהל משא ומתן אמיתי, שישיג עבורכם את התנאים המשתלמים והנכונים לכם ביותר.

תקופת החזר ההלוואה החל מ12 עד 72 תשלומים

שיעור הריבית השנתית (APR) המקסימלי שיעור ריבית אפקטיבית החל מ4.5% ועד 11.5% שנתי