הלוואה לעובדי מדינה

תנאים אטרקטיביים:

עובדי מדינה שזקוקים לפתרונות מימון זכאים להלוואות בתנאים מיוחדים. מדינת ישראל מציעה לעובדיה הלוואות בתנאים טובים יותר בהשוואה לאלו שמציעים הבנקים ללקוחות הרגילים. הדבר מתאפשר בעזרת הסכמים מיוחדים של הגופים המלווים והבנקים עם המדינה. הלוואה לעובדי מדינה ניתנת בריבית נמוכה ופריסת תשלומים גדולה, כאשר ניתן להשתמש בכסף לכל מטרה. אנו מציעים לעובדי מדינה הלוואות למטרת רכישת רכב, סגירת חובות, כיסוי חריגת אשראי, שיפוצים, הפקת אירוע, חופשה בחו"ל, רכישת נכסי נדל"ן ועוד. חשוב להבהיר כי את התנאים האטרקטיביים של עובדי המדינה לא ניתן להעניק ללקוחות רגילים.

היכן אפשר לקבל את ההלוואות:

בעבר אפשר היה לקבל הלוואה לעובדי מדינה רק בבנק יהב. כיום כבר אפשר למצוא פתרונות מימון והלוואות גם בבנקים נוספים וחברות אשראי פרטיות. החברות מרשות לעצמן להציע הלוואות בריבית נמוכה ופריסת תשלומים נרחבת לעובדי מדינה בשל הסיכון הנמוך שמתלווה להלוואה. עובדי המדינה מועסקים לטווח הארוך, הסיכוי לאבדן מקום העבודה או פגיעה בשכר מזערי. הבנקים וחברות המימון קובעים את גובה הריבית ופריסת התשלומים בהתאם לסיכון שהם מתבקשים לקבל על עצמם. אל שוק ההלוואות לעובדי המדינה הצטרפו בשנים האחרונות גורמי מימון נוספים, בכדי להבטיח את קבלת התנאים הטובים ביותר מומלץ לבצע השוואה חכמה בין מספר הצעות.

פתרונות פיננסיים לעובדי מדינה:

פרט להלוואות מסובסדות מציעה המדינה לעובדים שלה גם תכניות חיסכון ומסלולים מיוחדים לניהול חשבון בנק. את הריבית שמשלמים עובדי המדינה על ההלוואות מחשבים בהתאם לשינוי המדד או ריבית הפריים. על אף התנאים האטרקטיביים שמוצעים לעובדי המדינה חשוב לשקול היטב כל הלוואה ולבחון את יכולת ההחזר החודשית. קל להתפתות לתנאים נוחים ולסכומי כסף גבוהים, הקפידו להרכיב תקציב כספי ותכננו את תכנית ההחזרים. ייעוץ פיננסי יסייע לעובדי המדינה בחישוב יכולת ההחזר החודשית והתאמת תנאי ההלוואה לאורח החיים.

הלוואה לעובדי מדינה – סוגים:

המדינה שמחה לסייע לעובדיה ולהעניק להם הלוואות לכל מטרה, אך ישנם מספר תחומים בהם מציעה המדינה תנאים משופרים עוד יותר. עובדי מדינה שמבקשים לרכוש דירה יוכלו לקבל הלוואה בתנאים טובים לצד הלוואת המשכנתא הרגילה. שילוב שני פתרונות המימון זה לצד זה מאפשר ללקוח לרכוש נכס נדל"ן איכותי תחת תנאים משופרים. פרט לסיוע ברכישת דירה שמחה המדינה להציע לעובדים גם הלוואות למימון לימודים אקדמיים. רכישת השכלה פותחת בפני העובדים אפשרויות קידום ומזכה אותם בתגמול בהתאם. לצד הלוואות למימון ישיר מעודדת המדינה גם סיוע של הורים עובדי מדינה לילדיהם ברכישת דירה והשכלה גבוה.